EUR  |  Košík 0 ks

Protože na
architektuře
záleží.

Časopis o lidech, materiálech
a vybraných stavbách

Aktuální číslo

HLÍNA

INTRO 9 - 2019 - ČERVENEC

V devátém vydání se můžete těšit na dalších 144 skvělých stran věnovaných architektuře. Materiál, na který jsme se v tomto čísle zaměřili, byla hlína.

Jeden stavební materiál jako hlavní
téma celého časopisu

Časopis INTRO se snaží úzce specializovat na jednotlivá témata a z různých stran je zkoumat. Přináší zajímavé informace o základních stavebních materiálech, inspiraci v podobě skvělých staveb doplněných detailními výkresy a rozhovory se známými osobnostmi. Tištěné stránky se v okamžiku vydání stávají dokladem architektury naší doby a cenným archivem s trvalou výpovědní hodnotou.

Jednotlivá čísla a výhodné
roční předplatné

Časopis INTRO vychází čtyřikrát ročně a lze ho objednat na našich webových stránkách nebo ve vybraných prodejnách v České republice a na Slovensku. Více informací naleznete v sekci Kde koupit.

objednat

Bonus

Výroba cihel – cesta z hliníku do pece


Visuté zahrady babylonské, jeden ze sedmi divů světa; Velká čínská zeď, největší stavba na světě; Hagia Sofia, jeden z nejkrásnějších kostelů, který byl kdy postaven; středověký hrad Malbork v Polsku, jenž dosahuje velikosti malého města; konstrukce Tádž Mahal v Indii; nezapomenutelný mrakodrap Chrysler Building v New Yorku. Všechny tyto budovy mají jedno společné: materiálem, ze kterého byly postaveny, jsou cihly – jeden z nejuniverzálnějších materiálů, který je lidstvu znám.


Nadcházející čísla#10
VODA
říjen 2019


+
Speciální číslo
RODINNÉ DOMY
prosinec 2019


#11
DŘEVO
březen 2020


#12
BETON
červenec 2020

Co je novéhoChcete-li dostávat čerstvé informace, můžete se zdarma zaregistrovat
k odběru našeho newsletteru a z odběru se kdykoli odhlásit.


xČtenář     xFirma
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.