EUR  |  Košík 0 ks

Protože na
architektuře
záleží.

Časopis o lidech, materiálech
a vybraných stavbách

Aktuální číslo

DŘEVO

INTRO 11 - 2020 - BŘEZEN

Podíl dřevostaveb v celkovém objemu nových realizací se v posledních letech zvětšuje. Lidé se navracejí k přírodě a k přírodním materiálům a obliba dřeva jakožto stavební suroviny stále roste. Ke dřevu se po čtyřech letech vrací i časopis INTRO – tentokrát v novém kabátě.

Jeden stavební materiál jako hlavní
téma celého časopisu

Časopis INTRO se snaží úzce specializovat na jednotlivá témata a z různých stran je zkoumat. Přináší zajímavé informace o základních stavebních materiálech, inspiraci v podobě skvělých staveb doplněných detailními výkresy a rozhovory se známými osobnostmi. Tištěné stránky se v okamžiku vydání stávají dokladem architektury naší doby a cenným archivem s trvalou výpovědní hodnotou.

Jednotlivá čísla a výhodné
roční předplatné

Časopis INTRO vychází čtyřikrát ročně a lze ho objednat na našich webových stránkách nebo ve vybraných prodejnách v České republice a na Slovensku. Více informací naleznete v sekci Kde koupit.

objednat

Bonus

Dostavba řadového domu v Chotuticích


Pokorná rekonstrukce nevelkého řadového domku se sedlovou střechou. Ze strany ulice drží uliční čáru, hřebeny rostou dům od domu podle stoupajícího terénu. Směrem do zahrady však jakákoli jednotnost mizí, každý dům je trochu přistavěn, ověšen letitými či novými dřevníky a kolnami. Úzké zahrady s eklektickým výrazem. Stejně tak lze popsat dostavbu – dům bylo třeba přizpůsobit současným potřebám, rekonstrukce ale nezapomíná na původní dojem a poetiku prvních návštěv.


Nadcházející čísla#12
BETON
červenec 2020


#13
CIHLA
říjen 2020


+
Speciální číslo
ADMINISTRATIVNÍ STAVBY
prosinec 2020


#14
KÁMEN
březen 2021

Co je novéhoChcete-li dostávat čerstvé informace a získat přístup k vybraným placeným článkům pro předplatitele,
můžete se zdarma zaregistrovat k odběru našeho newsletteru a z odběru se kdykoli odhlásit.


xČtenář     xFirma
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.