EUR  |  Košík 0 ks

Protože na
architektuře
záleží.

Časopis o lidech, materiálech
a vybraných stavbách

Aktuální číslo

CIHLA

INTRO 13 - 2020 - ŘÍJEN

INTRO 13 se po několika letech opět zaměřilo na jeden z nejtradičnějších materiálů, jakým je cihla. Výrobní technologie se však posouvají mílovými kroky kupředu, a tak je i tento produkt neustále inovován, bere na sebe někdy i méně obvyklou podobu, stává se součástí supermoderních projektů a nepřestává překvapovat svými vlastnostmi a širokým uplatněním.

Jeden stavební materiál jako hlavní
téma celého časopisu

Časopis INTRO se snaží úzce specializovat na jednotlivá témata a z různých stran je zkoumat. Přináší zajímavé informace o základních stavebních materiálech, inspiraci v podobě skvělých staveb doplněných detailními výkresy a rozhovory se známými osobnostmi. Tištěné stránky se v okamžiku vydání stávají dokladem architektury naší doby a cenným archivem s trvalou výpovědní hodnotou.

Jednotlivá čísla a výhodné
roční předplatné

Časopis INTRO vychází čtyřikrát ročně a lze ho objednat na našich webových stránkách nebo ve vybraných prodejnách v České republice a na Slovensku. Více informací naleznete v sekci Kde koupit.

objednat

Bonus

Sídlo firmy Lasvit je letošním vítězem České ceny za architekturu


V pondělí 23. listopadu byly vyhlášeny výsledky pátého ročníku prestižní soutěže Česká cena za architekturu, pořádané Českou komorou architektů. Vítězné ocenění získali Jiří Opočenský a Štěpán Valouch z ateliéru ov architekti za rekonstrukci a dostavbu sídla společnosti Lasvit v Novém Boru. Přímý přenos slavnostního galavečera bylo možné sledovat na webu ČT art.


Nadcházející čísla+
Speciální číslo
ADMINISTRATIVNÍ STAVBY
prosinec 2020


#14
KÁMEN
březen 2021


#15
KOV
červenec 2021


#16
SKLO
říjen 2021

Co je novéhoChcete-li dostávat čerstvé informace a získat přístup k vybraným placeným článkům pro předplatitele,
můžete se zdarma zaregistrovat k odběru našeho newsletteru a z odběru se kdykoli odhlásit.


xČtenář     xFirma
NAŠI PARTNEŘI
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.