EUR  |  Košík 0 ks

Protože na
architektuře
záleží.

Časopis o lidech, materiálech
a vybraných stavbách

Aktuální číslo

BETON

INTRO 12 - 2020 - ČERVENEC

INTRO 12 se tematicky navrací k materiálu, jejž si mnozí spojují s brutalismem a šedí panelových sídlišť socialistické éry. Někteří však beton vnímají jako variabilní substanci, která má díky novým recepturám a technologiím nakročeno k tomu, stát se odznakem lehkosti a tvůrčí svobody.

Jeden stavební materiál jako hlavní
téma celého časopisu

Časopis INTRO se snaží úzce specializovat na jednotlivá témata a z různých stran je zkoumat. Přináší zajímavé informace o základních stavebních materiálech, inspiraci v podobě skvělých staveb doplněných detailními výkresy a rozhovory se známými osobnostmi. Tištěné stránky se v okamžiku vydání stávají dokladem architektury naší doby a cenným archivem s trvalou výpovědní hodnotou.

Jednotlivá čísla a výhodné
roční předplatné

Časopis INTRO vychází čtyřikrát ročně a lze ho objednat na našich webových stránkách nebo ve vybraných prodejnách v České republice a na Slovensku. Více informací naleznete v sekci Kde koupit.

objednat

Bonus

Dům u trati


Příběh rodinného domu se začal odvíjet ideálně, klienti oslovili autory již ve fázi hledání toho správného místa pro svůj nový domov. Mezi kusy pole, označenými jako stavební pozemek, se za vysokou dřevěnou ohradou zarostlou psím vínem objevila i malá zahrada – zapomenutý a trochu bezútěšný pozemek v těsné blízkosti železnice, ale ještě v historickém jádru města, od náměstí co by kamenem dohodil. Architekti ihned věděli, že tento neprodejný kout je přesně to, co pro klienty hledali, a přesvědčit o tom investory nebylo zase tak těžké.


Nadcházející čísla#13
CIHLA
říjen 2020


+
Speciální číslo
ADMINISTRATIVNÍ STAVBY
prosinec 2020


#14
KÁMEN
březen 2021


#15
KOV
červenec 2021

Co je novéhoChcete-li dostávat čerstvé informace a získat přístup k vybraným placeným článkům pro předplatitele,
můžete se zdarma zaregistrovat k odběru našeho newsletteru a z odběru se kdykoli odhlásit.


xČtenář     xFirma
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.