EUR  |  Košík 0 ks

Protože na
architektuře
záleží.

Časopis o lidech, materiálech
a vybraných stavbách

Aktuální číslo

KÁMEN

INTRO 14 - 2021 - BŘEZEN

Kámen. Stavební a dekorativní materiál, kterého se mnozí zaleknou, někteří na něj však nedají dopustit. O tom, že s kamenem nebývá práce snadná, vědí architekti své. „Je nepředvídatelný a často ukazuje svou vrtošivou povahu,“ říká polská architektka Monika Arczyńská v úvodním slově čtrnáctého vydání časopisu INTRO.

Jeden stavební materiál jako hlavní
téma celého časopisu

Časopis INTRO se snaží úzce specializovat na jednotlivá témata a z různých stran je zkoumat. Přináší zajímavé informace o základních stavebních materiálech, inspiraci v podobě skvělých staveb doplněných detailními výkresy a rozhovory se známými osobnostmi. Tištěné stránky se v okamžiku vydání stávají dokladem architektury naší doby a cenným archivem s trvalou výpovědní hodnotou.

Jednotlivá čísla a výhodné
roční předplatné

Časopis INTRO vychází čtyřikrát ročně a lze ho objednat na našich webových stránkách nebo ve vybraných prodejnách v České republice a na Slovensku. Více informací naleznete v sekci Kde koupit.

objednat

Bonus

Mateřská škola v Dolních Břežanech


V obci Dolní Břežany vyrostl v posledních letech již třetí objekt, který v architektonických kruzích vzbudil pozornost. Po břežanském hřbitově (Zdenek Sendler, Václav Babka, 2016) a tamní sportovní hale (Sporadical, 2017), jež se objevila mezi finalisty soutěže Česká cena za architekturu pro rok 2018, jde o výrazný počin v podobě mateřské školy, za jejímž návrhem stojí studio S.H.S architekti.


Nadcházející čísla#15
KOV
červenec 2021


#16
SKLO
říjen 2021


+
Speciální číslo
REKONSTRUKCE
prosinec 2021

Co je novéhoChcete-li dostávat čerstvé informace a získat přístup k vybraným placeným článkům pro předplatitele,
můžete se zdarma zaregistrovat k odběru našeho newsletteru a z odběru se kdykoli odhlásit.


xČtenář     xFirma
NAŠI PARTNEŘI
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.