EUR  |  Košík 0 ks

Protože na
architektuře
záleží.

Časopis o lidech, materiálech
a vybraných stavbách

Aktuální číslo

RODINNÉ DOMY

INTRO Speciál - 2019 - PROSINEC

V pořadí druhé speciální vydání přináší tentokrát výběr rodinných domů z tuzemska i zahraničí; jednotlivé stavby jsou doplněny o rozhovory s jejich architekty. Dále v tomto čísle najdete dvoustranu věnovanou rodinným domům světových architektů, rozhovory s Evou Jiřičnou a Jánem Stempelem a první příspěvek v rubrice Zápisky lovce domů, kterou pro vás bude pravidelně připravovat Petr Volf.

Jeden stavební materiál jako hlavní
téma celého časopisu

Časopis INTRO se snaží úzce specializovat na jednotlivá témata a z různých stran je zkoumat. Přináší zajímavé informace o základních stavebních materiálech, inspiraci v podobě skvělých staveb doplněných detailními výkresy a rozhovory se známými osobnostmi. Tištěné stránky se v okamžiku vydání stávají dokladem architektury naší doby a cenným archivem s trvalou výpovědní hodnotou.

Jednotlivá čísla a výhodné
roční předplatné

Časopis INTRO vychází čtyřikrát ročně a lze ho objednat na našich webových stránkách nebo ve vybraných prodejnách v České republice a na Slovensku. Více informací naleznete v sekci Kde koupit.

objednat

Bonus

Life in Intro - Struktury pevné, postupy neměnné


Čtu, či spíš doslova hltám knížku rozhovoru novináře Jindřicha Šídla s novinářem Tomášem Etzlerem. Nechci se pouštět do úvah, proč se mi tak líbí, ale jeden důvod uvedu určitě – obsah je podložený životem. Oba kolegové hovoří mimo jiné o změnách, které mediální svět v poslední době potkaly, a v jednom se shodnou. Tím ústředním bodem je nakládání s informací, s pravdou.


Nadcházející čísla#11
DŘEVO
březen 2020


#12
BETON
červenec 2020


#13
CIHLA
říjen 2020


+
Speciální číslo
ADMINISTRATIVNÍ STAVBY
prosinec 2020

Co je novéhoChcete-li dostávat čerstvé informace a získat přístup k vybraným placeným článkům pro předplatitele,
můžete se zdarma zaregistrovat k odběru našeho newsletteru a z odběru se kdykoli odhlásit.


xČtenář     xFirma
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.