EUR  |  Košík 0 ks

E-shop / Detail produktuPŘEDPLATNÉ NA 1 ROK

PŘEDPLATNÉ NA 1 ROK

4 čísla

INTRO 12 (červenec 2020) BETON
INTRO 13 (říjen 2020) CIHLA
INTRO SPECIÁL 2020 (prosinec 2020) ADMINISTRATIVNÍ DOMY
INTRO 14 (březen 2021) KÁMEN
+
možnost přiobjednat INTRO 02 BETON pouze za 1 KčCena s DPH
Dostupnost: tištěné vydání


589 Kč


POPIS


Věříme, že je důležité přemýšlet o stavbách, které vznikají, o prostoru, jenž nás obklopuje. Mít možnost inspirovat se, sledovat světové trendy, být inovativní, dělat věci jinak. Po svém. Lépe.


Na základě této filozofie se ve spolupráci s jedněmi z nejlepších českých architektů snažíme monitorovat novinky, zajímavosti a netradiční projekty, které na scéně architektury vznikají. Naším cílem je přinášet odborníkům i laické veřejnosti jejich ucelený přehled – srozumitelně a zároveň detailně. Protože nás zajímá i osobní pohled tvůrců na jejich realizace či na související problematiku, udržujeme s nimi často osobní kontakt a formou rozhovorů ho zprostředkováváme i ostatním.


Přehled o základních materiálech


Jednotlivá vydání INTRA jsou orientována na určitý stavební materiál. Vedle tradičních, mezi než patří například dřevo, cihla nebo kámen, jsou to i méně obvyklé jako třeba plast či textil. Naším cílem je se k nim neustále vracet, a přinášet tak nové a nové stavby, které se k danému materiálu vážou a které během doby, kdy jsme se věnovali těm ostatním, vznikly. Protože se však do papírového časopisu ani zdaleka nevejde všechno, co stojí za vaši pozornost, zřídili jsme na našem webu sekci pro předplatitele, kam budeme postupně přidávat spoustu bonusových článků (včetně rozhovorů) a materiálů, například detailnější výkresy, fotografie a další.


Díky předplatnému budete mít do této sekce přístup i vy. Navíc získáte i další benefity – nemusíte myslet na to, kdy jednotlivá čísla vycházejí, ušetříte finance a budete první, komu se nové vydání INTRA dostane do ruky (časopis najdete ve své schránce už několik dní poté, co opustí tiskárnu). Mimoto budete mít nově možnost své předplatné kdykoli prodloužit, a to s 10% slevou. Stačí se jen přihlásit ke svému účtu, kde rovněž můžete sledovat stav svých objednávek nebo si v případě potřeby změnit doručovací adresu.


< zpět do e-shopu
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.