EUR  |  Košík 0 ks
Zprávy

Vstupné na Festival architektury za polovic!


Kristýna Brožová, 31.1.2020
1472 vidělo         9 se líbí
Ve dnech 26.–29. února proběhne na brněnském výstavišti Festival architektury, jehož stěžejním tématem bude Stavitelství ohleduplné k životnímu prostředí. Středeční a čtvrteční program bude určen především posluchačům z řad odborníků, tedy architektům a podnikatelům ve stavitelství. Protože partnerem festivalu je časopis INTRO, jeho předplatitelé budou mít vstupenky za poloviční cenu.


Festival, zaměřený na udržitelnou architekturu, nabídne návštěvníkům možnost zúčastnit se řady přednášek a workshopů zabývajících se tématy recyklace a recyklovatelnosti stavebních materiálů, hospodaření s vodou, zelené infrastruktury, cirkulární ekonomiky, moderních technologií a energetiky. Inspirující projekty představí čeští i zahraniční odborníci, z nichž jmenujme například architekty Ondřeje Chybíka, Petra Stolína, Patrika Hoffmana, urbanistu Petera Bednára či krajináře Přemysla Krejčiříka. Dále vystoupí také například David Bečkovský zabývající se vegetačními konstrukcemi, bývalý ministr životního prostředí Martin Bursík a mnoho dalších odborníků. Do diskuze se ve čtvrtek zapojí i zástupci měst a operačních programů, kteří návštěvníkům osvětlí klimatickou politiku pro nadcházející období. Během bohatého programu budou moci hosté ochutnat pivo vařené z dešťové vody či občerstvení z kuchyně Flames grill. Festivalovými hosty budou gastro-kartograf Lukáš Hejlík, ve večerních hodinách pak Husak Quartet a Kamil Prokeš, trojnásobný mistr v sekání sektů. Moderace se zhostí Soňa Baranová a Vladimír Kořen. Kompletní program (https://festival-architektury.cz/temata-programu/) i přehled všech vystupujících (https://festival-architektury.cz/vystupujici/) najdete na oficiálním webu www.festival-architektury.cz.Jedním z vystupujících na Festivalu architektury je i Petr Stolín. Vedle něj se můžete těšit například na Onřeje Chybíka, Petra Veličku nebo Radka Květa.


Vstupné na celý festival činí 2890 korun bez DPH, avšak v rámci partnerské spolupráce Festivalu architektury a časopisu INTRO jsme pro naše předplatitele zajistili jedinečnou možnost uplatnit na nákup vstupenek 50% slevu. Při vyplňování objednávkového formuláře (https://festival-architektury.cz/formular/) je zapotřebí do poznámky uvést heslo: INTRO a do kolonky „Váš e-mail“ zadat e-mailovou adresu shodnou s tou, pod níž je objednavatel vstupenky zaregistrován jako předplatitel INTRA (tedy e-mail, který uvedl při objednávce předplatného). Systém následně ověří, zda jde skutečně o předplatitele našeho časopisu. Každý předplatitel může slevu uplatnit pouze jednou, tedy na jednu vstupenku, za kterou zaplatí 1445 korun bez DPH.


Akce, konající se pod záštitou Ministerstva životního prostředí ČR, České komory architektů, města Brna a Svazu měst a obcí ČR, proběhne 26.–29. února na brněnském výstavišti v pavilonu V.


FacebookSdílet
Líbil se vám článek? Nemusíte dávat like, dejte nám
o tom vědět kliknutím na ikonku srdce.
Facebook


Podobné články< zpět na přehled článků


Co je novéhoChcete-li dostávat čerstvé informace a získat přístup k vybraným placeným článkům pro předplatitele,
můžete se zdarma zaregistrovat k odběru našeho newsletteru a z odběru se kdykoli odhlásit.


xČtenář     xFirma
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.