EUR  |  Košík 0 ks
Introlife

Věříme, že kvalitní architektura může změnit svět


INTRO není jen časopis. INTRO je obrazem současné architektury
Kristýna Brožová, 28.6.2019
545 vidělo         1 se líbí
Věříme, že je důležité přemýšlet o stavbách, které vznikají, o prostoru, jenž nás obklopuje. Mít možnost inspirovat se, sledovat světové trendy, být inovativní, dělat věci jinak. Po svém. Lépe.


Na základě této filozofie se ve spolupráci s jedněmi z nejlepších českých architektů snažíme monitorovat novinky, zajímavosti a netradiční projekty, které na scéně architektury vznikají. Naším cílem je přinášet odborníkům i laické veřejnosti jejich ucelený přehled – srozumitelně a zároveň detailně. Protože nás zajímá i osobní pohled tvůrců na jejich realizace či na související problematiku, udržujeme s nimi často osobní kontakt a formou rozhovorů ho zprostředkováváme i ostatním.Ve třetím vydání časopisu INTRO si můžete přečíst rozhovor s Adamem Carusem, který byl v roce 2011 jmenován profesorem na ETH v Curychu, kde přednáší obor architektury a stavitelství.


Přehled o základních materiálech


Jistě jste zaznamenali, že jednotlivá vydání INTRA jsou orientována na určitý stavební materiál. Vedle tradičních, mezi než patří například dřevo, cihla nebo kámen, jsou to i méně obvyklé jako třeba plast či textil. Naším cílem je se k nim neustále vracet, a přinášet tak nové a nové stavby, které se k danému materiálu vážou a které během doby, kdy jsme se věnovali těm ostatním, vznikly. Protože se však do papírového časopisu ani zdaleka nevejde všechno, co stojí za vaši pozornost, zřídili jsme na našem webu sekci pro předplatitele, kam budeme postupně přidávat spoustu bonusových článků (včetně rozhovorů) a materiálů, například detailnější výkresy, fotografie a další.Vedle rozhovorů se známými osobnostmi najdete v časopise INTRO i spoustu skvělých staveb doplněných o detailní výkresy.


Čas na změnu


Věříme, že kvalitní architektura může změnit svět. Již nyní vznikají stavby, jež jsou hodny následování (část z nich vám představíme také v říjnovém vydání INTRA zaměřeném na vodu a projekty, které s touto životodárnou tekutinou umějí hospodařit). Prvním krůčkem k tomu, aby se tyto stavby staly inspirativními, je to, že se informace o nich dostanou do širšího povědomí. Roli zprostředkovatele hraje právě časopis INTRO, který seženete buď ve vybraných prodejnách v Česku i na Slovensku (https://www.intro.cz/koupit) nebo ho můžete objednat na našem e-shopu (https://www.intro.cz/eshop/). Pokud však na nové vydání nechcete čekat a chcete ho mít u sebe dříve, než bude volně k zakoupení, můžete využít také možnost předplatného. Díky tomu jednak nemusíte myslet na to, kdy jednotlivá čísla vycházejí, jednak je ve své schránce najdete už několik dní poté, co opustí tiskárnu. Můžete být tedy mezi prvními, kdo se na změně architektury bude podílet.

Více o předplatném


Předplatné má i mnoho dalších výhod. Vedle toho, že budete mít přístup ke zmiňovaným bonusovým článkům a materiálům, nebudete platit poštovné ani balné. Navíc za čtyři čísla (tedy roční předplatné) zaplatíte pouhých 589 korun namísto 756, které byste do časopisu investovali v případě, že byste si každé vydání kupovali zvlášť. Na předplatném tedy ušetříte více než 20 procent. Jako předplatitel nepřijdete ani o speciální čísla (například INTRO – Rostlina nebo INTRO – Rodinné domy, které pro vás připravujeme na prosinec letošního roku). Máte-li navíc ve svém okolí někoho, kdo se zajímá o architekturu, předplatné pro něj bude ideálním narozeninovým nebo vánočním překvapením.

Podpořte projekty, které jdou svou vlastní cestou. Odebírejte INTRO. Protože na architektuře záleží.


FacebookSdílet
Líbil se vám článek? Nemusíte dávat like, dejte nám
o tom vědět kliknutím na ikonku srdce.
Facebook


Podobné články< zpět na přehled článků


Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.