EUR  |  Košík 0 ks
Introlife

Věříme, že kvalitní architektura může změnit svět


INTRO není jen časopis. INTRO je obrazem současné architektury.
Kristýna Brožová, 8.1.2020
699 vidělo         2 se líbí
Věříme, že je důležité přemýšlet o stavbách, které vznikají, o prostoru, jenž nás obklopuje. Mít možnost inspirovat se, sledovat světové trendy, být inovativní, dělat věci jinak. Po svém. Lépe.


Na základě této filozofie se ve spolupráci s jedněmi z nejlepších českých architektů snažíme monitorovat novinky, zajímavosti a netradiční projekty, které na scéně české i světové architektury vznikají. Naším cílem je přinášet o nich informace odborníkům i laické veřejnosti – srozumitelně a zároveň detailně. Protože nás zajímá i osobní pohled tvůrců na jejich realizace či na související problematiku, udržujeme s nimi často osobní kontakt a formou rozhovorů ho zprostředkováváme i ostatním.Ve třetím vydání časopisu INTRO si můžete přečíst rozhovor s Adamem Carusem, který byl v roce 2011 jmenován profesorem na ETH v Curychu, kde přednáší obor architektury a stavitelství.


Přehled o základních materiálech


Jednotlivá vydání INTRA jsou pokaždé orientována na určitý stavební materiál. Vedle tradičních, mezi než patří například dřevo, cihla nebo kámen, jsou to i méně obvyklé jako třeba plast či textil. Naším cílem je se k nim neustále vracet, a přinášet tak nové a nové stavby, které se k danému materiálu vážou a které během doby, kdy jsme se věnovali těm ostatním, vznikly. Protože se však do papírového časopisu ani zdaleka nevejde všechno, co stojí za pozornost, zřídili jsme na našem webu sekci pro předplatitele, kam budeme postupně přidávat bonusové články (včetně rozhovorů) a další materiály jako například detailnější výkresy, fotografie a další.Vedle rozhovorů se známými osobnostmi najdete v časopise INTRO i spoustu skvělých staveb doplněných o detailní výkresy.


Čas na změnu


Věříme, že kvalitní architektura může změnit svět. Již nyní vznikají stavby, které jsou hodny následování, avšak podmínkou pro to, aby se tyto projekty staly inspirací pro ostatní, je to, že se o nich bude mluvit a psát. Časopis INTRO se proto snaží, aby veřejnost o takových stavbách věděla. Zakoupit ho lze buď ve vybraných prodejnách v Česku i na Slovensku (https://www.intro.cz/koupit), nebo ho lze objednat na našem e-shopu (https://www.intro.cz/eshop/). Pokud však na nová vydání nechcete čekat a chtěli byste je mít u sebe dříve, než budou volně k zakoupení, můžete využít také možnosti předplatného. Díky tomu nemusíte hlídat, kdy jednotlivá čísla vycházejí, a zároveň je ve své schránce najdete už několik dní poté, co opustí tiskárnu. Můžete tak být mezi prvními, kdo se na změně architektury budou podílet.

Více o předplatném


Stát se předplatitelem má však i mnoho dalších výhod. Vedle toho, že budete mít přístup ke zmiňovaným bonusovým článkům a užitečným materiálům, jako jsou detailní výkresy a další, nemusíte platit poštovné ani balné. Za čtyři čísla (tedy roční předplatné) navíc zaplatíte pouhých 589 korun, tedy o 20 % méně než v případě, že byste si jednotlivá vydání kupovali samostatně. Pokud se rozhodnete, že si předplatné prodloužíte na další rok, automaticky od nás získáte 10% slevu. Předplatné si navíc můžete prodloužit, kdykoli si vzpomenete – nemusíte už čekat na to, až vám vyprší, jako tomu bylo doposud. Zároveň získate přehled o všech svých objednávkách, a to prostřednictvím účtu, který vám se zřízením předplatného bude automaticky vytvořen. Po přihlášení k tomuto účtu uvidíte stav svých objednávek, budete si moci změnit doručovací adresu (například v případě změny bydliště) a také si budete moci stáhnout daňový doklad.
Jako předplatitel samozřejmě nepřijdete ani o speciální čísla (dosud vyšly INTRO – Rostlina a INTRO – Rodinné domy). Máte-li navíc ve svém okolí někoho, kdo se zajímá o architekturu, předplatné pro něj bude ideálním narozeninovým nebo vánočním překvapením.

Podpořte projekty, které jdou svou vlastní cestou. Odebírejte INTRO. Protože na architektuře záleží.


FacebookSdílet
Líbil se vám článek? Nemusíte dávat like, dejte nám
o tom vědět kliknutím na ikonku srdce.Podobné články< zpět na přehled článků


Co je novéhoChcete-li dostávat čerstvé informace a získat přístup k vybraným placeným článkům pro předplatitele,
můžete se zdarma zaregistrovat k odběru našeho newsletteru a z odběru se kdykoli odhlásit.


xČtenář     xFirma
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.