EUR  |  Košík 0 ks
Voda

Síla ukrytá pod hladinou


Vířivka Just Silence vyniká minimalistickým designem
Kristýna Brožová, 18.11.2019
Foto archiv firmy
97 vidělo         0 se líbí
Ať už jde o skotské střiky, podvodní masáže, perličkovou a vířivou koupel, nebo třeba parní lázně, vodoléčba má na organismus pozitivní vliv. Nejenže napomáhá léčbě nejrůznějších onemocnění, ale také usnadňuje poúrazovou rehabilitaci. Při ponoření do teplé vody totiž dochází k celkovému ­odlehčení a prohřátí těla, při němž se uvolňují klouby a svalové napětí, ustupuje bolest hlavy a zad, masáž proudem vody či střídání teplot zase stimuluje krevní oběh.


Hor(s)ká koupel


Firma Villeroy & Boch má ve své nabídce vnitřní i venkovní vířivé vany, jejichž společnými jmenovateli jsou prvotřídní kvalita a luxusní provedení s důrazem na design. Ideálním doplňkem moderních interiérů je vířivka Just Silence, držitelka ocenění iF Design Award 2015 a Red Dot Award 2016. Svůj název dostala díky mnohem tiššímu provozu v porovnání s jinými SPA. Vedle toho, že disponuje nejnovějšími technologiemi ovládání, LED světelnými pásy a dotykovou obrazovkou, rovněž vyniká minimalistickým designem. Kubistická forma redukovaná na jednoduché, rovné linie činí z vířivky malé umělecké dílo, které může být ozdobou každé zahrady či terasy. Robustní, dobře izolovaná odolná konstrukce EnduraFrame™ vyrobená z kvalitních materiálů bez použití dřeva a kovu zajišťuje vířivkám dlouhou životnost, a to i při venkovním provozu během zimních měsíců. Relaxační koupel si tedy můžete bez obav vychutnat i uprostřed zasněžené krajiny.Robustní, dobře izolovaná odolná konstrukce EnduraFrame™ vyrobená z kvalitních materiálů zajišťuje dlouhou životnost. Technologií JetPak a kvalitní pěnovou izolací celé vany je dosaženo minimálních tepelných ztrát.


Hlubší prožitek


Další výhodou vířivek Villeroy & Boch a zároveň unikátním atributem, který tohoto výrobce odlišuje od konkurence, je patentovaná technologie JetPak, kdy různě hluboká místa k sezení umožňují přesunout ucelený set trysek na pozici odpovídající různě vysokým osobám. Každý si navíc může regulovat intenzitu masáže podle svého přání a chuti, nastavit proud vody na požadovanou oblast zad a cílit masáž přesně tam, kde je jí zapotřebí. SPA je také možné jednoduše doplnit o nový set trysek i za několik let.Vířivé vany Villeroy & Boch využívají revoluční a šetrný systém čištění vody – dvojitou filtraci s obsahem koloidního stříbra. Při kombinaci s aktivním kyslíkem je tak dosaženo křišťálově čisté vody.


Úspora energií


Vířivé vany této německé společnosti jsou navrženy jako jedny z energeticky nejúčinnějších ve své třídě. Díky technologii JetPak není potřeba dlouhých přívodních trubek ani větvení, čímž je omezeno tření a riziko úniku vody i vzduchu je sníženo na minimum. Vodovodní systém je navíc z převážné části umístěn v teplé vodě, a tím je dosaženo minimálních tepelných ztrát. Ztrátám tepla zabraňuje i pěnová izolace celé vířivé vany. Voda uvnitř tak vydrží déle teplá, a je tedy zapotřebí méně energie k udržení její stálé teploty.Kontakty:
Villeroy & Boch Czech, s.r.o.
Türkova 2319/5b, 149 00 Praha
http://www.villeroy-boch.cz


FacebookSdílet
Líbil se vám článek? Nemusíte dávat like, dejte nám
o tom vědět kliknutím na ikonku srdce.Podobné články< zpět na přehled článků


Co je novéhoChcete-li dostávat čerstvé informace a získat přístup k vybraným placeným článkům pro předplatitele,
můžete se zdarma zaregistrovat k odběru našeho newsletteru a z odběru se kdykoli odhlásit.


xČtenář     xFirma
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.