EUR  |  Košík 0 ks
Introlife

Prodloužení předplatného s 10% slevou a další novinky


Kristýna Brožová, 8.11.2019
159 vidělo         0 se líbí




Možná jste si všimli, že na našem webu proběhla v poslední době řada změn. Pokud tedy patříte k předplatitelům časopisu INTRO, pravděpodobně už využíváte možnost přihlašovat se ke svému účtu, kde můžete sledovat stav svých objednávek nebo si stáhnout daňový doklad, a radujete se z bonusových článků, ke kterým jste nově získali přístup.


Protože dobře víme, že je stále co zlepšovat, ve změnách pokračujeme i nadále. Naším cílem je především to, aby pro vás objednávání časopisů bylo co nejjednodušší, nejpohodlnější a abyste o svých objednávkách neztratili přehled. Po přihlášení ke svému účtu tedy nyní nově uvidíte, kdy vaše předplatné končí, jaké číslo pro vás aktuálně připravujeme a kdy můžete očekávat nejbližší vydání. Pokud si budete chtít předplatné časopisu prodloužit, už nemusíte čekat, až vám vyprší to stávající, jako tomu bylo doposud. Předplatné lze prodloužit kdykoli, a navíc můžete objednávku uhradit platební kartou. Jako odměnu za věrnost od nás na prodloužení předplatného získáte 10% slevu.


Jak se přihlásit ke svému účtu?


Pokud se chcete přihlásit ke svému účtu, stačí jednoduše kliknout na tento odkaz: https://www.intro.cz/broker/?uri= nebo otevřít sekci „Přihlášení“, kterou najdete na našem webu v levém horním rohu. Pak už jen zadáte vaši e-mailovou adresu a kliknete na „Zapomenuté heslo?“. Během několika minut vám na váš e-mail dorazí dočasné heslo, pomocí něhož se můžete přihlásit a poté si heslo změnit.


Jak stáhnout daňový doklad?


Po přihlášení ke svému účtu rozkliknete v levém horním rohu odkaz označený jako „Moje objednávky“. Poté vyberete objednávku, ke které potřebujete stáhnout daňový doklad, a kliknutím ji rozbalíte. Pod tabulkou se objeví odkaz označený jako „Faktura“, po jehož rozkliknutí se zobrazí váš daňový doklad. Ten si následně můžete stáhnout a vytisknout.






FacebookSdílet
Líbil se vám článek? Nemusíte dávat like, dejte nám
o tom vědět kliknutím na ikonku srdce.







Podobné články







< zpět na přehled článků


Co je nového



Chcete-li dostávat čerstvé informace a získat přístup k vybraným placeným článkům pro předplatitele,
můžete se zdarma zaregistrovat k odběru našeho newsletteru a z odběru se kdykoli odhlásit.


xČtenář     xFirma
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.