EUR  |  Košík 0 ks
Introlife

INTRO jako prostor pro vaši tvorbu


Pokoj v krajině je jednou ze staveb, na které narazíte v časopisu INTRO Speciál 2019 - Rodinné domy.
Kristýna Brožová, 16.1.2020
Foto Benedikt Markel
900 vidělo         1 se líbí
Nedopusťte, aby některá z význačných realizací zůstala opomenuta jen proto, že o ní není slyšet, a napište nám o svém projektu. Naše redakční rada, tvořená významnými českými architekty, následně vybere ty, jež se dostanou na stránky INTRA – aktuálně nejsledovanějšího časopisu o architektuře v České republice.


Protože každé číslo je vždy zaměřeno na jeden konkrétní materiál, do tištěného vydání budou moci být zařazeny pouze ty projekty, které budou do jeho obsahu tematicky zapadat (přehled všech témat, respektive materiálů, i pořadí, v jakém budou vycházet, najdete zde: https://www.intro.cz/cisla). Realizace, které redakční radu zaujmou, ale nebudou s aktuálním tématem souviset, zveřejníme na našich webových stránkách, a to buď v podobě článku, nebo videa.


Váš projekt dostaneme i za hranice!


Časopis INTRO, vycházející čtyřikrát ročně, je na trhu již čtvrtým rokem a aktuálně ho sleduje přes 22 tisíc uživatelů Facebooku a Instagramu. Protože i u nás a na Slovensku vzniká architektura světové úrovně, o které by v zahraničí měli vědět, rádi bychom tento časopis v budoucnu vydávali také v anglické verzi. Zatím se však můžeme postarat o to, aby byl článek o vašem projektu zveřejněn v anglickém překladu na našem webu, čímž by se rozšířil okruh jeho potenciálních čtenářů.


Napište nám na honza@intro.cz a staňte se součástí INTRA!


FacebookSdílet
Líbil se vám článek? Nemusíte dávat like, dejte nám
o tom vědět kliknutím na ikonku srdce.Podobné články< zpět na přehled článků


Co je novéhoChcete-li dostávat čerstvé informace a získat přístup k vybraným placeným článkům pro předplatitele,
můžete se zdarma zaregistrovat k odběru našeho newsletteru a z odběru se kdykoli odhlásit.


xČtenář     xFirma
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.